Prihlásenie
 • EDUCATION AND TEAMBUILDING - Experience yourselves, get to know each other better and build an excellent team

  EDUCATION AND TEAMBUILDING

  Experience yourselves, get to know each other better and build an excellent team

 • ORGANISATION OF INTERNATIONAL EVENTS - Diplomacy and strategy towards success in business

  ORGANISATION OF INTERNATIONAL EVENTS

  Diplomacy and strategy towards success in business

 • TRAVEL AGENCY - The world is yours, in our rendition…

  TRAVEL AGENCY

  The world is yours, in our rendition…

 • INTERPRETING AND TRANSLATION - Experience and professionalism

  INTERPRETING AND TRANSLATION

  Experience and professionalism


banner

SACKAPoistovňa Union


AirBerlinRAI

 

Našli ste špecialistu na cestovanie, vesmírne expedície, vzdelávanie, teambuilding a organizovanie podujatí

Sme mladý tím zapálených cestovateľov, profesionálnych sprievodcov, tlmočníkov a trénerov. Špecializujeme sa na organizovanie personalizovaných zájazdov a medzinárodných „záležitostí“. Všetkým svojim klientom ponúkame osobný a profesionálny prístup vychádzajúci z dlhoročných skúseností zakladateľa z realizácie medzinárodných zájazdov, projektov a rôznych medzinárodných podujatí, zo vzdelávania a zo skúseností s tlmočením a sprevádzaním klientov doma i v zahraničí.

To, že Vám neponúkame klasické dovolenkové destinácie neznamená, že by sa nám nepáčili. Destinácie, do ktorých Vás zavedieme, však svojou polohou a tajomnou krásou v každom vyvolajú pocity, ktoré sa pri klasických dovolenkách ťažko hľadajú. Každý jeden ostrov a miesto, ktoré sa nachádzajú v našej ponuke, sme si osobne vyskúšali. Žiadne experimenty na klientoch nerealizujeme.

Ako prví na Slovensku a v strednej a východnej Európe Vám ponúkame zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo v rámci vesmírnych expedícií v spolupráci so Space Expeditions Corporation. Staňte sa astronautmi a dotknite sa vesmíru medzi prvými. Dva kozmodrómy na ostrove Curaçao a púšti Mojave, z ktorých sa lety uskutočňujú, na Vás už čakajú.

Ak ste sa rozhodli jazykovo zdokonaliť pred vycestovaním do zahraničia alebo pre účely biznisu a hľadáte niekoho, kto Vám v tom pomôže trochu ináč, ako sa to bežne ponúka, tak ste na správnej adrese. Individuálny a praktický prístup našich lektorov pri vzdelávaní v teréne v rámci interaktívnej hry s príslušnou dávkou humoru vo Vás vydoluje všetky skryté jazykové talenty. Certifikáty, ktoré na konci získate, sú síce dôležité, ale našou prioritou je odovzdať Vám predovšetkým zážitok plný vedomostí, ktoré si dokážete dlhodobo udržať.

Ak ste skupina nejako vzájomne spojená a máte záujem zabaviť sa a zároveň zlepšiť vzájomné vzťahy a budovať skupinového ducha, máme pre Vás niečo netradičné – teambuildingovú aktivitu pod názvom „špionážne hry“ v destináciách podľa Vášho výberu.

Potrebujete kvalifikovaných tlmočníkov a prekladateľov? Plánujete organizovať nejaké medzinárodné podujatie? Chcete si patrične s príslušnou dávkou diplomacie uctiť Vašich zahraničných obchodných partnerov a ukázať im krásy Slovenska?  Obráťte sa na Barbette Affairs!

Sme tu iba pre Vás. Pri dojednávaní obchodu s Vami uprednostňujeme osobný kontakt, a preto Vás radi privítame u nás, alebo prídeme my priamo k Vám. Tešíme sa na Vás.

Tím Barbette Affairs

O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás