Prihlásenie
 • BILDUNG UND TEAMBUILDING - Erleben Sich selbst Ihre eigene Person, lernen Sie einander besser kennen und bilden Sie ein tolles Team

  BILDUNG UND TEAMBUILDING

  Erleben Sich selbst Ihre eigene Person, lernen Sie einander besser kennen und bilden Sie ein tolles Team

 • Veranstalten von internationalen Events - Diplomatisch, strategisch für Erfolg im Handel

  Veranstalten von internationalen Events

  Diplomatisch, strategisch für Erfolg im Handel

 • REISEBÜRO - Die Welt ist Seine, an unsere Überstellung...

  REISEBÜRO

  Die Welt ist Seine, an unsere Überstellung...

 • DOLMETSCHEN UND ÜBERSETZEN - Erfahrung und Professionalität

  DOLMETSCHEN UND ÜBERSETZEN

  Erfahrung und Professionalität

what a pleasant surprise! experience moments like this with our agency.what a pleasant surprise! experience moments like this with our agency.

Such a nice date enjoyed our colleagues during the trip with managers to Ostrava in Czech republic.If you want to enjoy something simmlilar, don´t hesitate to travel with us!

Archív aktualít


banner

SACKAPoistovňa Union


AirBerlinRAI

 

Outdoor-Französisch

Wir bieten entweder zertifizierte oder maßgeschnittene und ungezwungene Bildung nach Ihren Bedürfnissen an.

.Naše jazykové neformálne vzdelávanie sa od iných líši tým, že prebieha formou celoročnej skupinovej hry a 60% lekcií je vyučovaných mimo školiacej miestnosti v teréne (mesto, vidiek, obchody, doprava, hory, atď.). Kurzy sa realizujú počas 12-tich mesiacov dvakrát do týždňa po 3 hodiny a končia týždňovým pobytom vo francúzsky hovoriacej krajine. Kurzy sú realizované neformálnym prístupom s maximálnym nasadením špičkových lektorov zo Slovenska a zahraničia. Hra, ktorá sa začína prvým dňom nástupu na kurz, spočíva v interaktívnom riešení rôznych záhad a úloh, pátraní po tajomstvách, zisťovaní dôležitých informácií, atď. Všetko prebieha vo francúzskom jazyku. Okrem priameho kontaktu počas samotného kurzu ostáva lektor s vami v neustálom kontakte prostredníctvom internetu a telefónu, cez ktoré vám zadáva úlohy a vy ich spätne riešite. Čiže okrem šiestich hodín účasti na tréningu počas týždňa strávite riešením úloh ďalších 5 hodín každý týždeň. V rámci celej hry zažijete mnoho prekvapení a nezabudnuteľných situácií, vďaka čomu si francúzštinu rýchlo osvojíte. Cieľom neformálneho kurzu je naučiť sa komunikovať v teréne, riešiť úlohy, písať emaily a listy a zbaviť sa trémy v konverzácii. Hoci je gramatika v cudzom jazyku veľmi dôležitá, náš kurz nie prioritne zameraný na ňu. Taký druh kurzu nájdete v mnohých jazykových školách a môže byť vhodným doplnkom k nami ponúkaným tréningom.Účastníkov v úvode rozdeľujeme na základe jednoduchých vstupných testov do viacerých skupín.

Kliknutim vyplňte formulár.

Cena kurzu: 5.000,- EUR (40 týždňov x 6 hodín prezenčná forma, x 5 hodín dištančná forma, dokumenty, poplatky za múzeá a atrakcie navštívené počas outdoorových aktivít, občerstvenie, týždňový pobyt v Paríži zahŕňajúci ubytovanie 5 nocí, leteckú dopravu, polpenziu, poistenie, lektorský a sprievodcovský doprovod).

 

Daten:
15.9. 2012 - 15.9. 2013 – max. 12 Personen - LETZTE FREIE PLATZEN
15.1. 2013 - 15.1. 2014 – max. 12 Personen – FREI

Polročný kurz:
Cena kurzu: 3000,- EUR (20 týždňov x 6 hodín prezenčná forma, x 5 hodín dištančná forma, dokumenty, poplatky za múzeá a atrakcie navštívené počas outdoorových aktivít, občerstvenie, týždňový pobyt v Londýne zahŕňajúci ubytovanie 5 nocí, leteckú dopravu, polpenziu, poistenie, lektorský a sprievodcovský doprovod).

 

Daten:
15.10. 2012 - 15.10. 2013 – max. 12 Personen - FREI