Prihlásenie
 • EDUCATION AND TEAMBUILDING - Experience yourselves, get to know each other better and build an excellent team

  EDUCATION AND TEAMBUILDING

  Experience yourselves, get to know each other better and build an excellent team

 • ORGANISATION OF INTERNATIONAL EVENTS - Diplomacy and strategy towards success in business

  ORGANISATION OF INTERNATIONAL EVENTS

  Diplomacy and strategy towards success in business

 • TRAVEL AGENCY - The world is yours, in our rendition…

  TRAVEL AGENCY

  The world is yours, in our rendition…

 • INTERPRETING AND TRANSLATION - Experience and professionalism

  INTERPRETING AND TRANSLATION

  Experience and professionalism

Outdoorová francúzština

Ponúkame buď certifikované alebo na mieru ušité neformálne vzdelávanie podľa Vašich potrieb.Naše jazykové neformálne vzdelávanie sa od iných líši tým, že prebieha formou celoročnej skupinovej hry a 60% lekcií je vyučovaných mimo školiacej miestnosti v teréne (mesto, vidiek, obchody, doprava, hory, atď.). Kurzy sa realizujú počas 12-tich mesiacov dvakrát do týždňa po 3 hodiny a končia týždňovým pobytom vo francúzsky hovoriacej krajine. Kurzy sú realizované neformálnym prístupom s maximálnym nasadením špičkových lektorov zo Slovenska a zahraničia. Hra, ktorá sa začína prvým dňom nástupu na kurz, spočíva v interaktívnom riešení rôznych záhad a úloh, pátraní po tajomstvách, zisťovaní dôležitých informácií, atď. Všetko prebieha vo francúzskom jazyku. Okrem priameho kontaktu počas samotného kurzu ostáva lektor s vami v neustálom kontakte prostredníctvom internetu a telefónu, cez ktoré vám zadáva úlohy a vy ich spätne riešite. Čiže okrem šiestich hodín účasti na tréningu počas týždňa strávite riešením úloh ďalších 5 hodín každý týždeň. V rámci celej hry zažijete mnoho prekvapení a nezabudnuteľných situácií, vďaka čomu si francúzštinu rýchlo osvojíte. Cieľom neformálneho kurzu je naučiť sa komunikovať v teréne, riešiť úlohy, písať emaily a listy a zbaviť sa trémy v konverzácii. Hoci je gramatika v cudzom jazyku veľmi dôležitá, náš kurz nie prioritne zameraný na ňu. Taký druh kurzu nájdete v mnohých jazykových školách a môže byť vhodným doplnkom k nami ponúkaným tréningom.Účastníkov v úvode rozdeľujeme na základe jednoduchých vstupných testov do viacerých skupín.

Kliknutim vyplňte formulár.

Cena kurzu: 5.000,- EUR (40 týždňov x 6 hodín prezenčná forma, x 5 hodín dištančná forma, dokumenty, poplatky za múzeá a atrakcie navštívené počas outdoorových aktivít, občerstvenie, týždňový pobyt v Paríži zahŕňajúci ubytovanie 5 nocí, leteckú dopravu, polpenziu, poistenie, lektorský a sprievodcovský doprovod).

Nie sme platcami DPH.

 

Termíny:
15.9. 2012 - 15.9. 2013 – max. 12 osôb - POSLEDNÉ VOĽNÉ MIESTA
15.1. 2013 - 15.1. 2014 – max. 12 osôb – VOĽNÝ

Polročný kurz:
Cena kurzu: 3000,- EUR (20 týždňov x 6 hodín prezenčná forma, x 5 hodín dištančná forma, dokumenty, poplatky za múzeá a atrakcie navštívené počas outdoorových aktivít, občerstvenie, týždňový pobyt v Londýne zahŕňajúci ubytovanie 5 nocí, leteckú dopravu, polpenziu, poistenie, lektorský a sprievodcovský doprovod).

Nie sme platcami DPH.

Termíny:
15.10. 2012 - 15.10. 2013 – max. 12 osôb - VOĽNÝ